O nás

Život pomaly plynie a my sa uponáhľane snažíme o dosiahnutie niekedy veľmi ťažko dosiahnuteľných vecí. Prispôsobujeme sa prostrediu, známym a častokrát zabúdame práve na svoje potreby a pocity. Ideme s módou, vymieňame staré veci za nové, kupujeme často predražené veci... Jednoducho sa snažíme byť "IN". Neskôr, ani si to neuvedomíme a začneme z nášho "krásneho" domova utekať. Je to najskôr preto, že sme si nevytvorili domov, v ktorom by boli naše predstavy, naše pocity, naše pohodlie, ale obydlie na prvý pohľad módne, krásne, ale neútulné. Či už s týmto názorom súhlasíte alebo nie, verte mi, že po rôznych drahých a komplikovaných veciach sa s úľavou a nutkavým pocitom veľmi radi vraciame k jednoduchým veciam.

Milé naše zákazníčky/zákazníci, nenechajte sa ovplyvniť predstavami iných, ale riaďte sa predovšetkým svojimi pocitmi a potrebami. Kúpte si to, čo sa Vám páči, zlaďte si to tak, ako to vy cítite, aby váš domov, bol naozaj vašim domovom a nie predstavou niekoho iného.

V našej spoločnosti si zakladáme na tom, aby naši zákazníci boli spokojní, ponúkame, ale nikoho nenútime. Našim cieľom je predávať kvalitný tovar za primerané ceny. Určite všetkým nevyhovieme, ale snažíme sa. Radíme a načúvame vašim potrebám. Veľa sme sa naučili a práve to nás posúva ďalej.

Ďakujeme, že ste s nami a nezabúdajte, v jednoduchosti je nielen krása, ale aj dlho hľadaná dokonalosť.


Marianna Lukovicsová

majiteľka spoločnosti